Podsumowanie – styczeń 2016

 • Ocen: 2, obie autorstwa Condawiramurs.
 • Przyjęć na staż: 2.
 • Odmów: 0.

8 komentarzy:

 1. Słabo coś... Dwie oceny tylko w miesiącu, i to przez tę samą oceniającą... Jak tak dalej pójdzie, to kolejna będzie za dwa miesiące, a osoba zgłaszająca się w styczniu otrzyma ocenę w wakacje -,-

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ocenialnia dopiero rozkręca swoją działalność.

   Usuń
  2. Poza tym oceniająca też ma swoje życie. Dwie oceny to przyzwoity wynik, nawet jeżeli są to oceny tej samej osoby. Trochę wyrozumiałości, anonimowy ktosiu.

   Usuń
  3. Ale to wszystkie oceniajace pracowaly nad dana ocena? Przynajmniej tak zrozumialam. Jezeli tak - to dlaczego przy ocenach wpisana jest tylko Condawiramurs? Jezeli nie - to dla C. to rzeczywiscie ladny wynik, ale dla pozostalych oceniających wyglada slabo - IMO wypadaloby pobrac urlopy jezeli nie ma sie czasu przez miesiac chociaz na jedna ocene. No chyba, ze chodzi tylko o widnienie jako oceniajaca na stronie - wtedy zwracam honor i przepraszam ;)

   Pozdrawiam,
   Rzan. :)

   Usuń
  4. Jedna osoba pracuje nad jedną oceną. W styczniu było dopiero trzech stażystów, w tym dwoch dołączyło w polowanie miesiąca

   Usuń
  5. Polowie*. Dodatkowo wg regulaminu oceniający ma 2 miesiące na ocenienia bloga.

   Usuń
 2. Jakie słabo? To dopiero początek, a oceny są wyjątkowo dopracowane. Pędzenie na łeb na szyję odbiłoby się na jakości, a tego nie chcemy, prawda?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję za zrozumienie. Uwazam, ze o wiele ważniejsza jest jakość niż ilosc

   Usuń