Zgłoszenia


Jak sama nazwa wskazuje, oto miejsce, w którym po zapoznaniu się z Regulaminem oraz opisami oceniających, można zgłaszać do oceny opowiadania (1 zgłoszenie = 1 blog). W razie wątpliwości zapraszamy na podstronę Pytania, sugestie, informowanie. Prosimy również o uwzględnienie dostępności na poszczególnych listach (w zakładce Kolejka).

W zgłoszeniu należy umieścić:
 • adres bloga;
 • krótki opis opowiadania/opowiadań (nie reklamę);
 • gatunek/-ki;
 • nick wybranego Oceniającego/Wolną Kolejkę;
 • rodzaj oceny (standardowa/niestandardowa);
 • inne (fakultatywnie): prosimy o umieszczenie tutaj wszelkich informacji na temat tego, czego oczekujesz od Oceniającego, na czym Ci najbardziej zależy i innych, jakichkolwiek uwag. 
Na każde zgłoszenie dany oceniający odpowiada pozytywnie bądź negatywnie (i dopiero w przypadku pierwszej opcji blog jest wpisywany na odpowiednią listę). Zgłoszenia ocenionych blogów są usuwane na bieżąco. 

106 komentarzy:

 1. > Adres bloga: http://skrzydla-nielota.blogspot.com/
  > Krótki opis opowiadania:
  Opowiadanie fantasy, gdzie wszystko tworzone jest od podstaw, cały świat, jego prawa i mieszkańcy. Główny bohater odbywa podróż po tym równoległym świecie, poznaje nowe kultury, uczy się nowych obyczajów, języków. Podczas wędrówki i różnych zdarzeń odkrywa prawdę o samym sobie.
  > Nick wybranego Oceniającego: Wolna kolejka
  > Rodzaj oceny: niestandardowa

  Chciałabym, aby oceniający, który przygarnie mój blog, poinformował mnie o rozpoczęciu prac nad oceną oraz (jeśli jest taka możliwość) skupił się na podanych przeze mnie rozdziałach (ponieważ wprowadzam lekkie zmiany w stylu i nie chcę, by osoba oceniająca miała więcej pracy).

  OdpowiedzUsuń


 2. adres bloga: zapach-luizytu.blogspot.com
  krótki opis opowiadania: na chwilę obecną jest w zasadzie o tym, jak troje gówniarzy próbuje nie dać się zabić na bagnach.
  gatunki: postapo, młodzieżowe, przygodowe
  rodzaj oceny : niestandardowa

  OdpowiedzUsuń
 3. http://rehabilitation-by-avengers.blogspot.com
  Ivy Stone to osiemnastoletnia dziewczyna, amerykańskiego pochodzenia. Może i wygląda na zwyczajną, ale w rzeczywistości jest wyjątkowa. Ma nadludzkie moce, ale jej unikatową zdolnością jest przewidywanie ruchów przeciwnika, lecz w czasie walki musi być zachowany kontakt wzrokowy. Mimo iż ma zadatki na bohatera, to jej przeszłość sprawiła, że ma konflikt z prawem. W policyjnej kartotece ma sporo przewinień, a co gorsza uczestniczy w nie legalnych walkach. Nie pomaga jej to, iż jest córką dyrektora Organizacji S.H.I.E.L.D. Zdesperowany ojciec przez zachowanie swojej wychowanki, prosi grupę "znajomych", by ją naprostowali. Zadanie wydaje się być łatwe, lecz Ivy nie raz może dać popalić swoim opiekunom. Z czasem dziewczyna otworzy się na swoich "opiekunów", a oni bliżej poznają ją. Niestety na superheroskę czekać będzie długa i bardzo kręta droga do poprawy. Zwłaszcza, że na jej drodze pojawi się człowiek o podobnej umiejętności co ona sama.
  FanFiction - Avengers
  Kvist
  Ocena Standardowa
  Link na dole strony bloga... tuż nad stopką, wraz z buttonami do innych blogów.

  OdpowiedzUsuń
 4. Hej,
  prosiłabym o przeniesienie mojego bloga zapach-luizytu.blogspot.com do kolejki Maxine.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cześć,
   widziałam twojego bloga w wolnej kolejce, ale z uwagi na to, że przeczytałam w przeszłości ze dwie jego oceny, postanowiłam się nie podjąć. Obawiam się, że mogę być z tego względu stronnicza, w końcu mniej więcej wiem, co się tam dzieje, kojarzę bohaterów i niektóre sceny. Jeżeli nie będzie ci to przeszkadzać, to wtedy mogłabym wziąć twoje opowiadanie do oceny.

   Usuń
  2. W takim razie poproszę o przeniesienie później, kiedy napiszę więcej części i bardziej poprawię poprzednie. Pasuje Ci takie rozwiązanie? :)

   Usuń
  3. Jak najbardziej mi pasuje.
   Mam też drugą propozycję. Co myślisz o tym, żeby w wolnej kolejce zrobić dopisek, że ocenię twoje opowiadanie za jakiś czas, powiedzmy, za dwa miesiące czy ile tam uważasz za odpowiedni, tak orientacyjnie. Będzie wtedy wiadomo, że blog nie wisi tylko smutno w nieskończoności WK, no i nikt mi go nie podbierze. ;)

   Usuń
  4. Hm.
   Dobrze, inaczej. Niech zostanie tak, jak jest. Najwyżej potem zgłoszę się do Ciebie ponownie.

   Usuń
  5. Jeśli uważasz, że tak będzie najlepiej, to spoko. :)

   Usuń
 5. Skoro się reklamujecie, to się zgłoszę, a co, żebym tylko nie tkwiła wiecznie w WK. :D

  www.inna-wersja.blogspot.com
  Opis: ciężko mi jej opisać. Moje własne zadanie o nim zmienia mi się co ocenialnie. :P Generalnie akcja dzieje się w strasznym dworzyszczu gdzieś w Chinach, akcja wiruje wokół kobiety (belka bloga ładnie naprowadza na trop), czasem sobie psycholożkuję, a i lubię retrospekcje. Temat chyba wcale nie jest tak kontrowersyjny, jakby na początku mogło się zdawać.
  Gatunki: Fanfik do kreskówki Xiaolin, takie dramatyczne-takie psychologiczne opko, pewne ilości erotyki, a jeden rozdział to nawet do parodii można zaliczyć.
  Oceniający: eee... Jeśli ktoś oglądał Cartoon Network i kojarzy, to się połapie, jeśli nie kojarzy, bo nie oglądał, to nic. Wydaje mi się, że opko jest do zrozumienia dla nieobeznanych z tematem, ale ręki uciąć sobie nie dam. Wpiszcie mnie do WK, jak ktoś weźmie, to weźmie, jak nie, to za jakiś czas zrobię ene due rabe. xD
  Rodzaj oceny: Wszytko mi jedno, jak oceniającemu będzie lepiej.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie wiedziałam, gdzie to napisać, więc robię to tu. Wybór oceny pozostawiłam oceniającemu, a nie tak jak w WK jest napisane "ocena niestandarodwa". :D

   Usuń
 6. 1.adres bloga: http://opowiescoklarze.blogspot.com/
  2.krótki opis: Główna bohaterka Klara to szesnastoletnia dziewczyna, która wpadła w nie najlepsze towarzystwo i zaczęła pić alkohol. Nie jest jej dobrze z takim życiem, jednak nie potrafi tego zmienić... pewnej nocy jednak w wyniku strasznego wypadku poznaje chłopaka i niewinne uczucie, które między nimi rozkwita, pomaga jej uporać się z problemami.
  Opowiadanie należy raczej do tych spokojnych, stworzonych dla umilenia wieczoru czy dwóch, niż dla ekscytującej, porywającej rozrywki.
  3.gatunek: młodzieżowe, obyczajowe
  4.wolna kolejna
  5.ocena standardowa

  OdpowiedzUsuń
 7. 1. Adres bloga: http://dramione-my-heart.blogspot.com/
  2. Krótki opis: Hermiona Granger jako jedyna z Golden Trio decyduje się na powrót do Hogwartu po wygranej wojnie z lordem Voldemortem. Drastyczne przeżycia zmieniły wszystkich, jednak zamek pozostał niezmieniony i każdy w miarę możliwości stara się wrócić do normy.
  Zrządzenia losu powodują, że wbrew woli Draco i Hermiona natrafiają co i rusz na siebie... Jednak czy wraz z mijającym czasem Hermiona zdoła spojrzeć w głąb serca Ślizgona i odkryć w nim coś, czego nikt wcześniej nie zdołał ujrzeć?
  3. Gatunek: Fanfiction, Dramione
  4. Nick oceniającego: Kvist
  5. Ocena standardowa

  Pozdrawiam ciepło :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dostałam wiadomość, że na moim blogu nie widnieje Was button, jednak on tam jest :D
   Jest on w prawej kolumnie.
   Pozdrawiam :)

   Usuń
  2. przepraszam, faktycznie jest,przez b. szeroki szablon nie zauważyłam prawej kolumny.

   Usuń
 8. 1. http://are-you-alice-girl.blogspot.com/
  2. Brat Lexi próbował popełnić samobójstwo. Rzucił się z dachu i zapadł w śpiączkę. Lexi jest zdruzgotana i nie może zrozumieć, dlaczego to zrobił. W dodatku dzień po tym dostaje list od swojego brata. Chłopak miał jakąś tajemnicę. Tajemnicę związaną z jego nową szkołą i czymś, co uczniowie nazywają Króliczą Norą. Lexi postanawia, że znajdzie odpowiedzi na dręczące ją pytania i się zemści. Niestety jedynym sposobem na poznanie prawdy jest przeniesienie się do szkoły brata, jednak zaraz po przekroczeniu progu, zmienia się wszystko.
  Lexi świadomie czy nieświadomie wkracza do niezwykle niebezpiecznej gry, której stawką jest dosłownie wszystko: prawda, sprawiedliwość, miłość oraz życie dziewczyny i jej brata. Królicza Nora wzywa śmiałków na zgubienie, a Lexi musi się dowiedzieć, kto stoi za imieniem Fałszywej Alicji, nim cały znany jej świat legnie w gruzach.
  (Mam nadzieję, że ten opis mieści się w kategorii krótki ;)).
  3. Thriller psychologiczny.
  4. Kvist.
  5. Ocena standardowa.
  Wesołych świąt :*.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Condawiramurs - już się pojawił link. Sorki za to niedopatrzenie ;). Wiesz jak to jest w święta, kiedy wszyscy cię cały czas gdzieś wołają.
   Pozdrawiam ;).

   Usuń
 9. 1. nim-zgasnie-slonce.blogspot.com/
  2. ficzek narutowski o klanie Hyuuga (główny wątek NejiHina, ale jeszcze nie rozwinięty, nie ma romansu oprócz KakaShizu). Nic drastycznego, erotycznego, troszkę wulgaryzmów.
  3. fanfik Naruto: Shippuuden
  4. Wolna kolejka
  5. Niestandardowa (mam nadzieję, że szablon i adres nie będą miały wpływu na ocenę końcową, choć nie zaszkodzi, jeśli przeczytam o tym parę słów).

  OdpowiedzUsuń
 10. 1. life-of-shinigami.blogspot.com
  2. Nicodemus Vilnius to zupełnie normalny shinigami. Ma nietypową Kosę Śmierci, jest wzorowym Żniwiarzem, a jego najlepszym przyjcielem jest demon. Tak, Nicodemus Vilnius jest zupełnie zwyczajny. Codzienna praca jest dla niego przyjemnością, do czasu, gdy zostaje wplątany w pewną intrygę, skutkiem której może być zupełne zniszczenie świata. Jak poradzi sobie Bóg Śmierci, który zamiast zabierać dusze, będzie je ratował?
  3. Urban fantasy (znajdują się też nawiązania do mangi i anime, ale ogólnie jest opowiadaniem fantasy)
  4. Wolna kolejka
  5. Ocena niestandardowa

  OdpowiedzUsuń
 11. http://chichot--losu.blogspot.com

  Historia sióstr bliźniaczek i skoczka narciarskiego.
  Kiedy w drzwiach mieszkania Stephana pojawia się Emma wraz ze swoim dzieckiem i daje mu swój pamiętnik, nie wie on jeszcze, że od tego momentu jego życie ulegnie zmianie. Emma zagości w nim na nowo, mimo iż Stephan aktualnie jest związany z jej siostrą. A kiedy oboje dostaną szansę, by być razem - nie jest tak, jak by tego chcieli. Emma bowiem ma swoje tajemnice.

  Fanfiction, obyczajowe

  Condawiramurs

  Ocena standardowa

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pozostaje mi wybrać jednak Wolną Kolejkę, bo nie wiem, która z Oceniających byłaby skłonna przeczytać moje opowiadanie. Tak w ogóle to to, że bohaterem jest skoczek narciarski nie ma jakiegoś szczególnego wpływu na to opowiadanie.

   Usuń
  2. Kvist,
   oczywiście, że nie mam nic przeciwko, żebyś to Ty oceniła moje opowiadanie. Uprzedzam tylko, że ostatnio pojawił się już ostatni rozdział i w przygotowaniu jest jeszcze epilog. Mam nadzieję, że to dla Ciebie nie problem, że będziesz musiała przeczytać. Na pocieszenie - rozdziały nie są aż tak długie.

   Usuń
  3. Długość rozdziałów nie ma dla mnie większego znaczenia, i długie i krótkie można czytać z przyjemnością :)
   Sam fakt, że opowiadanie będzie skończone, również jest na plus - będziesz można zauważyć, jak udało Ci się pokończyć wszystkie wątki.
   Pozdrawiam serdecznie :)

   Usuń
 12. nigrumcor.blogspot.com

  Dziewiętnastoletni Hei jest dobrym uczniem i kolegą liceum bez najmniejszych aspiracji. Poza tym prowadzi nieustanną wojnę ze znienawidzoną po śmierci ojca matką oraz jest głównym chemikiem chińskiej triady działającej na terenie jego rodzinnego miasta - Tokio. Co ważniejsze, jest Genusmuto Vulpes Nigrum, czyli zmiennokształtnym przybierającym postać czarnego lisiego demona. Jego w miarę przewidywalne i spokojne życie zaczyna się burzyć, gdy matka znajduje sobie nowego kochanka, a wraz z nim jego syna - aktora Soujirou. W mafii sprawy też zaczynają się mocno komplikować, a dziedzictwo Hei'a i historia jego przodków wydaje się mieć z tym jakiś związek.

  kryminał mafijny, yaoi, fantastyka, sci-fi, thriller

  Legilimencja, Maxine lub Wolna kolejka (jeśli żadna z pań się nie podejmie)

  Typ jak oceniającemu wygodniej

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przygarniam twojego bloga do swojej kolejki.

   Usuń
 13. nie-doskonala-doskonalosc.blogspot.com

  Kathrina (Kara) jest córką szefa jednej z większych mafii Nowego Jorku. Od urodzenia zna swoje przeznaczenie – zwycięstwo w Teście. Kiedy „dzieci mafii” kończą dwadzieścia trzy lata muszą podejść do Testu, który polega na porównaniu sprawności fizycznej potomstwa członków gangu. 17 stycznia odbywają się Eliminacje, a sześć miesięcy później – 17 czerwca – Test, którego koniec następuje 17 grudnia. Rodziny, których dzieci nie przejdą przez Eliminacje są okrywanie hańbą. Podczas Testu istnieją dwa rankingi. Jeden wewnętrzny, od którego zależy pozycja w zarządzie mafii, a drugi ogólny, który pokazuje, który z gangów jest najbardziej wpływowy. Od czasu wygrania Testu przez ojca Kary, mafia Hope rządzi na ulicach Nowego Jorku i wciąż rośnie w siłę. Zadaniem Kary jest utrzymanie „rodzinnego biznesu” w najlepszym stanie - wygranie Testu. W wypełnieniu przeznaczenia przeszkadza jej Parker – syn Ojca Chrzestnego Mafii Roulette. Dodatkowo do okrutnej zabawy dołącza się Joker – wybierany przez czołowców (w tym wypadku ojca Kary, ojca Parkera lub Adama Silvers’a) szpiega, zbierający materiał kompromitujący zawodnika Testu.

  Romans z elementami przygody

  - (jestem w stanie poświęcić się i trafić do Wielkiej Kolejki)

  niestandardowa

  OdpowiedzUsuń
 14. adres bloga: http://pisanie-rytmem.blogspot.com/
  krótki opis: mam kilka projektów, na razie zakończyłem tylko Masonerie Wampirów. Historia opowiada o pewnym mężczyźnie, z zawodu detektywie, który przez pewne wydarzenia zostaje wampirem.
  gatunek/-ki; różne
  nick wybranego Oceniającego: ktokolwiek wolny
  rodzaj oceny: jak kto woli

  OdpowiedzUsuń
 15. adres bloga: http://kupuaola.blogspot.com/
  krótki opis opowiadania/opowiadań: Heather to nastoletnia półbogini. Jej świat rozpada się - nie zna nikogo, komu mogłaby zaufać, nie wspominając już o jej rodzicach. Na dodatek te wszystkie rzeczy, które dzieją się wokół niej... I oni. Ludzie, tacy jak ona. Kto będzie chciał zabić dziewczynę? Czy uda jej się zakopać topór wojenny z rodzicami? W jakie tarapaty wpadnie?
  gatunek/-ki: Fanfiction (Percy Jackson)
  nick wybranego Oceniającego (inaczej blog trafi do Wolnej Kolejki): Legilimencja
  rodzaj oceny (standardowa/niestandardowa): jest mi to obojętne, oceniaj jak wolisz :)

  OdpowiedzUsuń
 16. adres bloga; http://enjoy-your-life-and-never-give-up.blogspot.com
  krótki opis opowiadania/opowiadań; Przyjaciółki prowadzące bloga z One Shotami. Piszemy o różnych parach, jak i również różnych osobach. Romanse, dramaty, psychologiczne i wiele, wiele więcej możecie tutaj przeczytać. Zapraszamy również do składania zamówień, które chętnie zrealizujemy.
  gatunek/-ki; wszystkie.
  nick wybranego Oceniającego (inaczej blog trafi do Wolnej Kolejki); Obojętnie.
  rodzaj oceny (standardowa/niestandardowa): standardowa
  Link widnieje w zakładce "Współpraca".
  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 17. Adres bloga: http://slady-tajemnic.blogspot.com

  Krótki opis opowiadania: Podkomisarz Barbara Florczak przeprowadziła się z Końskich na Śląsk 5 lat temu. Pracuje w Komendzie Wojewódzkiej w Katowicach i współpracuje razem z komisarzem Andrzejem Olszakiem i podkomisarzem Tomaszem Jończykiem w Wydziale Dochodzeniowo-Śledczym. Prywatnie Basia mieszka sama. Spędza wolny czas z bratem Dariuszem, który od 10 lat mieszka z rodziną w Katowicach, oraz z przyjaciółmi. Pewnego dnia poznaje syna swojego szefa, Roberta Olszaka, który został przeniesiony z Łódzkiej Komedy Wojewódzkiej. Pomimo tego, że pracują w różnych zespołach dochodzeniowych, między dwojgiem rodzi się uczucie.

  Gatunek: Kryminał/Obyczaj/Romans

  Nick wybranego Oceniającego: Maxine albo Wolna Kolejka, gdyby oceniająca nie chciała mojego bloga :)

  Rodzaj oceny: Niestandardowa

  OdpowiedzUsuń
 18. Adres bloga: http://historienadeser.blogspot.com/p/szklany-pantofelek.html
  Opis:
  Coś, co miało trwać wiecznie rozsypało się w kilka tygodni... Trzy miesiące temu, po pokonaniu Valentine'a Morgensterna, wydawało się, że już nic nie stanie im na przeszkodzie. A jednak... Owym kamieniem milowym okazał się Robert Lightwood we własnej osobie. Pragnąc ożenku syna, mężczyzna nie dopuszcza do siebie myśli, że jego pierworodny już kogoś kocha...
  Nick wybranego oceniającego: Legilimencja (jeśli gustuje oczywiście w Darach Anioła)jeśli nie mogę trafić do Wolnej Kolejki
  Gatunek: Fanfiction;Dary Anioła; Shadowhunters

  Rodzaj oceny: dostosuję się do woli oceniającego

  OdpowiedzUsuń
 19. Link do KKB widnieje po prawej stronie w zakładce "Ocenialnie"

  OdpowiedzUsuń
 20. Adres bloga: http://wiikusiek-opowiadania.blogspot.com/
  Opis: Jest to zbiór opowiadań, które wcześniej jedynie zbierałam do szuflady. Akcja, różnorodność, raczej brak ciągłości, trochę romansu, horroru, psychologii, kryminałów. Jednym słowem - wszystko. Znajdzie się także trochę poezji.
  Gatunek: różne
  Nick wybranego Oceniającego: Condawiramurs
  Rodzaj oceny: niestandardowa
  Odnośnik do strony znajduje się w zakładce "Linki", a button umieszczony jest po prawej stronie bloga.

  OdpowiedzUsuń
 21. Witam, chciałabym zgłosić swojego bloga do oceny :).
  Adres: her-infinity.blogspot.com
  Opis: Emma Winfield od dłuższego czasu miewa niezrozumiałe, lecz realistyczne sny. Obrazy, które widzi każdej nocy, tłumaczy zmęczeniem lub nawet szaleństwem. Z czasem jednak próbuje odgadnąć ich znaczenie i sens. Postanawia odkryć, co tak naprawdę symbolizują. Jej działania przyniosą nieuniknione konsekwencje i nikt nie będzie w stanie powstrzymać lawiny wydarzeń.
  Gatunek: Fantasy/romans
  Nick Oceniającego: Maxine
  Ocena: Niestandardowa
  Odnośnik w zakładce "Linki"

  OdpowiedzUsuń
 22. www.sila-jest-we-mnie.blogspot.com

  Powieść składa się z dwóch części, aktualnie skończyłam jedną i właśnie ją chciałabym poddać ocenie. Piszę o porucznik wydziału zabójstw, która trafia na skomplikowaną sprawę 10-krotnego zabójstwa. Początkowo nic nie zwiastuje tragedii, ale im głębiej wchodzi w ten świat, tym bardziej sprawa ją wyniszcza. Oprócz tego pojawia się wątek jej narzeczeństwa i przyjaciela, który jest w niej skrycie zakochany.
  Gatunek: kryminał, romans, akcja
  Oceniająca: Kvist
  Ocena: wolałabym niestandardową

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przyjmuję, ale, jak widzisz, moja kolejka jest w tym momencie zablokowana, co oznacza, że na ocenę będziesz musiała trochę zaczekać. Jeżeli Ci to nie przeszkadza, to chętnie ocenię Twoje opowiadanie, jeśli zaś zależy Ci na czasie, to możesz zmienić oceniającego.

   Usuń
  2. Zabij mnie, nie zajrzałam do tej zakładki! ;O
   Trudno, poczekam ;)

   Usuń


 23. adres bloga: http://thestoryofnewgeneration.blogspot.com/
  krótki opis opowiadania/opowiadań (nie reklamę);
  gatunek/-ki: Nowe pokolenie. Nowi herosi. Nowe przepowiednie. Nowa misja. Nowe zagrożenie. Dzieci najlepszych herosów będą musiały zmierzyć się z nowymi przeciwnikami, ocalić najbliższych i uratować świat. Obydwa obozy są zagrożone, sojusznicy zamieniają się we wrogów, zagłada jest bliska. Czy Bianca, Silena, Luke, Leo, Sammy i Esperanza dadzą radę powstrzymać nowego największego wroga? Potężniejszy niż Kronos, silniejszy niż Gaja. Czy półbogowie przetrwają?
  Fanfiction, Percy Jackson
  nick wybranego Oceniającego (inaczej blog trafi do Wolnej Kolejki): Maxine
  rodzaj oceny (standardowa/niestandardowa)" standardowa

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie przyjmuję, ponieważ nie oceniam ani standardowo, ani fanfiction.

   Usuń
  2. Ja mogę przejąć, ale zastrzegam, że swoją wiedzę o tym fandomie opieram na filmie.

   Pozdrawiam

   Usuń
  3. Zgadzam się na ocenę Legilimencji. Tam i tak występują inni bohaterowie, a ci z kanonu sa tylko drugoplanowi/epizodyczni.

   Usuń
  4. W takim razie przyjmuję :)

   Usuń
 24. adres bloga; wirus-r.blogspot.com
  krótki opis opowiadania/opowiadań (nie reklamę); Historia szesnastoletniej dziewczyny, która dysponuje nadnaturalną umiejętnoscią. Jest adoptowaną córką bogaczy, którzy nie zajmują się nią zbytnio, za to zapewniają jej życie w luksusie.
  gatunek/-ki; Fantastyka, fantasy, low
  nick wybranego Oceniającego (inaczej blog trafi do Wolnej Kolejki); Maxine
  rodzaj oceny (standardowa/niestandardowa); Jak jest wygodniej oceniającej :)

  OdpowiedzUsuń
 25. Witam

  adres bloga: http://precious-fondness.blogspot.com/
  krótki opis opowiadania: Opowiadanie osadzone jest w czasie powojennym. Do odbudowanego Hogwartu wracają niektórzy uczniowie. Historia przedstawia losy Złotej Trójcy, a także Draco Malfoya. Pojawia się również Blaise Zabini.
  gatunek/-ki; potterowskie ff - dramione
  nick wybranego Oceniającego Condawiramurs
  rodzaj oceny: standardowa
  Na blogu znajdują się też miniaturki, ale dla ładu poproszę o ocenę samego opowiadania, które znajduje się w zakładce ,,Rozdziały''
  Z góry dziękuję

  OdpowiedzUsuń
 26. adres bloga;http://short-stories-dellirah.blogspot.com/
  krótki opis opowiadania/opowiadań (nie reklamę); Jedna noc może zakłócić pozornie spokojne życie Rayny. Od tego momentu jej problemem nie będzie bezsenność czy pogodzenie pracy i nauki, tylko gra, której jest uczestnikiem. Dokąd zaprowadzi ją trop zmarłej dziewczyny, która wyglądała identycznie jak ona?
  Czas start.
  Gra rozpoczęta.
  Pozostaje tylko pytanie, kto pierwszy odpadnie.
  gatunek/-ki; Kryminał
  nick wybranego Oceniającego (inaczej blog trafi do Wolnej Kolejki); Condawiramurs
  rodzaj oceny (standardowa/niestandardowa).: Niestandardowa

  OdpowiedzUsuń

 27. adres bloga; http://opowiadania-klarisa.blogspot.com/
  krótki opis opowiadania:Kiedy ktoś po prostu mówi ci prosto w twarz; Odejdź. I nie mówi Ci tego przyjaciółka, chłopak tylko najważniejsze osoby w twoim...rodzice. Młoda Margaret miła, uśmiechnięta, ciesząca się każdym dniem dziewczynka...To było kiedyś. Przez trzy lata zobaczyła jakie okrutne jest życie. Pod koniec czerwca przyleciała do Barcelony. Od tamtej pory zamieszkała z ciotką, młodszą siostrą jej mamy. W tym momencie zapominała o tych, którzy tak podle ją zranili. Poznała chłopaka z sąsiedztwa; Daniego, dziesięć lat starszy, był dla Margaret jak starszy brat...ale coś zaczęło się komplikować. Jej przyjaciel wyjechał...Gdy każdy miał nadzieje, że wszystko w jej życiu jest ułożone, było odwrotnie.
  gatunek/-ki; Dramat
  nick wybranego Oceniającego: Wolna Kolejka
  rodzaj oceny: Niestandardowa

  OdpowiedzUsuń
 28. Buttom bloga jest w zakładce inne

  OdpowiedzUsuń
 29. Adres bloga: http://damaris-days-of-darkness.blogspot.com/
  Krótki opis opowiadania:
  Rok 1876 jest przełomowy dla Rady Magów, to wtedy Damaris ucieka przed własnym przeznaczeniem razem ze swoim oddanym Łowcą. Nikt nie wierzy, że kiedykolwiek powróci. Jednak, gdy ciemność nadchodzi, a przeszłość ubiega się o sprawiedliwość ona postanawia wyjść z cienia i stanąć do walki nie tylko z wrogiem, ale także z samą sobą.
  Gatunek: fantasy
  Nick wybranego Oceniającego: Legilimencja
  Rodzaj oceny: standardowa

  OdpowiedzUsuń
 30. adres bloga: http://wadazagency.blogspot.com/
  krótki opis opowiadania: Historia dziewczyny, która należy do organizacji zwalczającej żywe trupy. Podczas jednej z jej pierwszych misji zdarzył się wypadek, w wyniku którego sama stała się zombie. Bohaterka postanawia to wykorzystać i poświęcić się walce jeszcze bardziej.
  gatunek: sensacyjne, akcja, fantastyka
  nick wybranego Oceniającego: Maxine
  rodzaj oceny: niestandardowa

  OdpowiedzUsuń
 31. *Adres bloga: hermiona-marisa-riddle.blogspot.com
  *Krótki opis opowiadania: Historia opowiada o życiu Hermiony po tym, jak dowie się, że jest córką Toma Marvolo Riddle'a i jego żony.
  *Gatunek: Fanfick potterowski (główny paring Dramione, ale są tam jeszcze inne)
  *Nick wybranego Oceniającego: Legilimencja
  *Rodzaj oceny: Nie mogę się zdecydować. Tak jak będzie ci wygodniej.

  OdpowiedzUsuń
 32. Adres bloga: http://glonek-bb.blogspot.com
  Opis opowiadania: Historia osób obdarzonych niecodziennymi umiejętnościami i organizacji, która chce im te umiejętności odebrać. Zamknięci zaznają traktowania i zachowań, z którymi się nigdy nie spotkali. Ale jak uciekać kiedy nie ma się wyboru?
  Gatunek/ki: Fantasy, romans
  Nick wybranego oceniającego: Condawiramurs
  Rodzaj oceny: standardowa
  Link w: Czytane blogi

  OdpowiedzUsuń
 33. •adres bloga: http://zapachamortencji-tomione.blogspot.com
  •krótki opis opowiadania: Zakon Feniksa przegrywa bitwę o Hogwart. Hermiona zostaje "porwana" przez Toma Riddle'a, jednak on nie ma zamiaru jej krzywdzić. Hermiona mimo wszystko go nienawidzi. Z biegiem czasu poznaje jego (nie)słodkie tajemnice i wielką miłość sprzed lat.
  Ale kto zamordował Potterów? I dlaczego?
  •gatunek: fanfiction potterowskie - tomione czasy dorosłe (detective/romance).
  •nick wybranego Oceniającego: Legilimencja.
  •rodzaj oceny: niestandardowa.

  OdpowiedzUsuń
 34. adres bloga; kot-z-maslem.blogspot.com
  krótki opis opowiadania/opowiadań (nie reklamę); Szesnastoletnia Lena Mikler trafia do świata dla zawieszonych między życiem a śmiercią i zostaje wplątana w wojnę Stron.
  gatunek/-ki; opowiadanie autorskie: dark fantasy
  nick wybranego Oceniającego: Legilimencja
  rodzaj oceny: niestandardowa
  Pozdrawiam. :)

  OdpowiedzUsuń
 35. hej, dziewczyny, czy którakolwiek z was byłaby w stanie ocenić fanfiction na temat wrestlingu? To jest real person fanfiction, z wrestlerami z WWE w roli głównej.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W tej chwili niestety żadna z nas nie jest w stanie ocenić tego rodzaju tekstu. Jeżeli jednak nie przeszkadzałoby Ci, że musiałabyś trochę poczekać, to mogłabym się podjąć, ale najpierw musiałabym odblokować swoją kolejkę, a potem douczyć się na temat wrestlingu.

   Usuń
  2. Spokojnie, nie spieszy mi się :)

   Usuń
 36. http://kroniki-wygnania.blogspot.com
  Gatunek: Fantasy/Dark fantasy
  Opis: Młody Hrodgar, którego ojciec-czarodziej zmienił w wojownika doskonałego, staje na czele rebelii i zrzuca tyrana z tronu, przejmując tym samym władzę w cesarstwie. Jednak ani jemu, ani jego braciom Biczownikom nie dane jest długo cieszyć się spokojem. Wygnany Bóg powraca, aby zemścić się na tych, którzy zesłali go do jego mrocznego więzienia.
  To taki zarys fabuły. Opowiadanie pełne jest rubasznego, miejscami powiedziałbym ŻENUJĄCEGO, poczucia humoru, od którego co poważniejsi wykonują soczystego facepalma. Jest dużo krwi, odciętych kończyn, rozpłatanych brzuchów i lejących się wnętrzności. Jest romans, chociaż funkcjonuje on raczej jako wątek poboczny. Moje elfy, tak, są elfy, różnią się znacznie od tolkienowskich - to wymuskane, całkowicie oddane sztuce istoty, które mdleją na widok krwi. Jest magia, chociaż główny bohater za nią nie przepada. Występują pieśni i poematy, zarówno podniosłe ballady opiewające bohaterskie czyny, jak i karczemne przyśpiewki o bardziej przyziemnych sprawach. Sporo żartów i docinków odnoszących się do czynności fizjologicznych oraz do narządów płciowych...

  Wojuję z przecinkami, ale podobno ostatnio jest spory progres! Wciąż jednak zdarza mi się jakiś pominąć, tudzież postawić nie tam gdzie trzeba, co i być może pokazałem już w tym komentarzu, za co, jeśli faktycznie, przepraszam.

  Ocena: niestandardowa

  Kolejki zamknięte, pozostaje więc "Wolna kolejka"... :)

  OdpowiedzUsuń
 37. adres bloga; http://na-kartkach-pamietnika.blogspot.com/
  krótki opis opowiadania/opowiadań (nie reklamę); Klara będąca już staruszką, pragnie rozliczyć się z przeszłością. W tym celu zamierza dopełnić pamiętnik, który pozostawił po sobie pewien mężczyzna, będący niegdyś obecnym w jej życiu.
  Jak żyło się kobiecie w drugiej połowie XIX wieku?
  Ona sama zaczyna swoją opowieść od przestrogi - "ostrożnie z marzeniami, bo mogą się spełnić".
  gatunek/-ki; romans historyczny, ale z tajemnicą w tle
  nick wybranego Oceniającego (inaczej blog trafi do Wolnej Kolejki); Chciałabym Legilimencję, ale kolejka jest pełna, więc kto mnie wraz z moim opowiadaniem przygarnie?
  rodzaj oceny (standardowa/niestandardowa); wolałabym niestandardową, ale nie będę marudziła. Zróbcie tak by wam było wygodnie.

  PS. Nie spieszy mi się, mogę poczekać, a jeśli do tego czasu dokończę opowiadanie i będzie miało za dużo rozdziałów, by je ocenić, to zawsze można ocenić tylko do któregoś, dowolnie wybranego, nie trzeba czytać całości.

  Pozdrawiam i z góry dziękuję ;-)

  OdpowiedzUsuń
 38. adres bloga; http://samotna-krolewna.blogspot.com/
  krótki opis opowiadania/opowiadań (nie reklamę); Opowiadanie osadzone jest w dzisiejszych czasach, w Polsce. Niespełna dwudziestoletnia Katrina stoi na rozdrożu, właśnie wyprowadza się od swojego męża i pomimo tragedii, które miały miejsce w jej życiu postanawia normalnie żyć, a przynajmniej stara się zawalczyć o tę normalność. Katrina posiada oryginalne imię, nietypowe poczucie humoru, bywa wulgarna i kapryśna, nieco patologiczna, a przez jej życie przewijają się różne osoby: nietypowa matka, nastoletnie koleżanki z dziećmi, młodzież zazywająca dopalacze, ambitni w idealnie doprasowanych koszulach. Wśród tych wszystkich, z którymi Katrina ma styczność jest pięcioro mężczyzn: Mąż, który jest raperem, nieletni brat przyjaciółki, przypadkowo spotkany wojskowy, nauczyciel w liceum dla dorosłych i bogaty przyjaciel z dzieciństwa o włoskim pochodzeniu. Którego z nich wybierze Katrina, to tak naprawdę zależy od czytelników.
  gatunek/-ki; ChickLit/Obyczajówka/Romans
  nick wybranego Oceniającego (inaczej blog trafi do Wolnej Kolejki); Maxine
  rodzaj oceny (standardowa/niestandardowa); jak wam wygodniej, mnie naprawdę wszystko jedno ;)

  PS. Nie spieszy mi się, mogę poczekać na ocenę tyle ile będzie konieczne ;)

  OdpowiedzUsuń
 39. adres bloga; https://sie-nie-zdarza.blogspot.com/
  krótki opis opowiadania/opowiadań (nie reklamę); Ona - Nastolatka z dorosłymi problemami. On - Dorosły mężczyzna z nastoletnią córką. Między tą dwójką nie miało prawa nic się wydarzyć, nie powinno między nimi do niczego dojść.
  Uprzedzam, że opowiadanie jest mocno kontrowersyjne i zakrawa o pedofilię, bo Majka ma tylko czternaście lat, ale pomimoże romans jest głównym tematem tego opowiadania, to nie jest jedynym i bohaterowie stykają się z różnymi problemami: samotnym rodzicielstwem, alkoholizmem, brakiem pieniędzy i podstawowych warunków mieszkaniowych, itd.
  gatunek/-ki; Romans/Obyczajówka
  nick wybranego Oceniającego (inaczej blog trafi do Wolnej Kolejki); Maxine
  rodzaj oceny (standardowa/niestandardowa); jak wam wygodniej, mnie naprawdę wszystko jedno ;) Ale z tego co doczytałam, to Maxine ocenia tylko nieszablonowo :)

  PS. Nie spieszy mi się, mogę poczekać na ocenę tyle ile będzie konieczne ;)

  OdpowiedzUsuń
 40. adres bloga; http://prawdziwa-legenda.blogspot.com/
  krótki opis opowiadania/opowiadań (nie reklamę); Opowiadanie, w którym występuje lekka fantastyka, trochę wojen, a wszystko osadzone jest w nieistniejącym świecie, do stworzenia którego inspirają były niegdyś istniejące starożytne kultury i miasta, choćby Imperium Rzymu. Opowiadanie zawiera bardzo brutalne momenty, występują w nim najazdy pełne przemocy, brutalne gwałty, kary chłosty, śmiertelne egzekucje, tortury, ale występują też w nim dobre chwile, prawdziwe uczucia, zawiązywane są małżeństwa, rodzą się upragnione i długo wyczekiwane dzieci. Jest dużo intryg, zbiegów okoliczności, tajemnic.
  gatunek/-ki; Fantastyka/Wojenna
  nick wybranego Oceniającego (inaczej blog trafi do Wolnej Kolejki); Legilimencja
  rodzaj oceny (standardowa/niestandardowa); jak wam wygodniej, mnie naprawdę wszystko jedno ;)

  PS. Nie spieszy mi się, mogę poczekać na ocenę tyle ile będzie konieczne ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z powodu, ze wszystkie kolejki sa obecnie zamknięte, wszystkie Twoje blogi trafiają do WK tak, jak omówilysmy w naszej rozmowie. Pozdrawiam

   Usuń
 41. adres bloga: http://avengers-po-drugiej-stronie-lustra.blogspot.com/
  krótki opis opowiadania: Opowiadanie piszę ja oraz Lora Maravilles. Jest to fanfiction do filmów o Avengers, jednak wydarzenia nie są powiązane z filmami.
  Główna bohaterka (posiadająca pewną moc) po trudnych przeżyciach zatrudnia się jako asystentka Tony'ego Starka. I kiedy po jakimś czasie wreszcie wszystko zaczyna się stabilizować, prosto z więzienia w Asgardzie na Ziemię wraca Loki. Wszystkim wydaje się, że to on jest największym przeciwnikiem, nikt nie wie jednak, że do ataku na Ziemię szykuje się jeszcze ktoś inny...
  W opowiadaniu nie opisujemy genezy poszczególnych postaci z filmów, więc dobrze by było znać ich choć ogólnie :)
  gatunek/-ki; fanfiction, fantastyka
  Wolna Kolejka
  rodzaj oceny: standardowa

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. obecnie zgłoszenia są zamknięte. jednak ze względu na nasze niedopatrzenie i niezamknięcie możliwości komentowania, co zaraz zmienię, Twoje zgłoszenie zostanie przyjęte - blog trafia do WK

   Usuń
 42. adres bloga; http://dragon-story.blogspot.com/
  krótki opis opowiadania; Historia o dwóch młodych osobach z mocami, którzy muszą bronić się przed próbą zwerbowania do Stowarzyszenia. W dodatku ktoś poluje na główną bohatrkę z niewiadomych przyczyn, pociągając za sobą niewinne ofiary.
  gatuneki; high fantasy
  Wolna Kolejka
  rodzaj oceny; niestandardowa

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgłoszenie przyjęte.

   Usuń
  2. W sumie tak po dłuższym myśleniu chciałabym prosić, aby oceniająca, która się podejmie mojego opka największą uwagę zwróciła na fabułę niż na same błędy (literówki, językowe itp.). Zależy mi na tym, czy wszystko jest jakoś fabularnie spójne, czy nie zrobiłam potknięć, czy wszystko jest logiczne. Na sam pomysł i czy w ogóle opek jest jakoś interesujący, w miarę oryginalny pod względem fabuły. No i od razu chcę uprzedzić, że wszystko jest zaplanowane z najmniejszymi szczegółami. Nawet jeśli coś na początku wydaje się być mało istotne to ma swój cel w przyszłości.
   I tak jeszcze wspomnę, że żaden tekst na blogu nie jest betowany, choć teoretycznie miałam/mam betę.

   Usuń
 43. Hej, wreszcie się oficjalnie wpisuję!

  ADRES BLOGA: nie-lotni.blogspot.com
  OPIS: Tośka jest zwykle na "nie". I częściej warczy niż chichocze. Kiedy spotyka polskich skoczków narciarskich - ze specjalnym wyróżnieniem Aleksandra Zniszczoła - powodów do warczenia drastycznie jej przybywa. Nie romans, a komedia - o tym, czy przyjaźń z wieczną malkontentką w ogóle jest możliwa. Bo okazuje się, że za tą Tośkową postawą stoi niejeden solidny powód, by nienawidzić ludzi i życia.
  GATUNEK: Komedia.
  NICKI OCENIAJĄCYCH: Ja jestem speshul snołflejkiem, więc mnie zadeklarowały się ocenić Krävariss i Kvist.
  RODZAJ OCENY: Standardowa (choć jeśli będzie to dla Was ciężkie, to można wybrać drugą opcję).
  INNE: Jestem świadoma swojej kulawej składni, więc byłabym wdzięczna za wyznaczenie miejsc, w których wygląda ona najgorzej. Tekst skończony trzy miesiące temu, ale pierwszych rozdziałów już się wstydzę...
  Plus moja bohaterka ma czasem dość kontrowersyjne poglądy - pragnę podkreślić, że się z nimi nie identyfikuję. Moja postać nie jest moim porte-parole.

  Z góry dziękuję za pozytywne rozpatrzenie zgłoszenia. :D

  OdpowiedzUsuń
 44. No dobra, zgłaszam się. :)
  Chociaż na blogu widnieją dopiero trzy rozdziały i prolog, to zgłaszam się już teraz, bo u oceniającej, którą wybrałam jest spora kolejka. Nim na mnie przyjdzie pora, to jeszcze sporo wody upłynie. ;D No, ale do rzeczy:
  Adres: www.historie-anny.blogspot.com
  Opis: Na blogu znajdują się dwie rozpoczęte historie, jednak ja od razu zaznaczam, że chcę, by została oceniona historia pt "Ludzie z kamienia". Samo opowiadanie, albo raczej powieść, jest kryminałem z obyczajowym tłem. Są bardziej i mniej drastyczne sceny, są sceny seksu, wulgaryzmy. Akcja dzieje się w Polsce, dokładniej w Gdańsku, a wszystko zaczyna się, kiedy policja dostaje zgłoszenie o zamordowanej, starszej pani, która jest właścicielką kawiarni.
  Gatunek: Kryminał, obyczajowe
  Oceniająca: Krävariss
  Rodzaj oceny: Jak wygodniej oceniającej, mi to obojętne. ;)
  Inne: Mam świadomość, że popełniam sporo błędów interpunkcyjnych, staram się z tym walczyć. W ocenie zależy mi na twojej szczerej opinii, jak odbierasz przede wszystkim samą historię, czy ma dla ciebie ona logiczną całość, czy bohaterowie nie wyszli papierowi itp, itd. :D
  Wszystkie uwagi mile widziane. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czy ja mogę się spodziewać jakieś odpowiedzi ze strony oceniającej, czy mnie przyjmuje?

   Usuń
  2. Oczywiście, wybacz mi za zwłokę :) Przyjmuję Twoje opowiadanie do swojej kolejki.

   Usuń
  3. Fajnie, nic się nie stało. :)

   Usuń
 45. Czy będzie możliwość ocenienia bloga u Evil Ray? c;

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przepraszam za zwłokę, nie wiem, jakim cudem nie zauważyłyśmy Twojego komentarza. :(
   Evil ma w tym momencie zajęte wszystkie miejsca w swojej kolejce, więc albo możesz zaczekać, aż któreś się zwolni, albo wybrać inną oceniającą.

   Usuń
 46. - adres: http://podpisane-ty-wiesz-kto.blog.pl/

  - opis: "Jack jest siedemnastoletnim, zagubionym uczniem liceum, niepogodzonym z własną seksualnością, skłóconym z matką i beznadziejnie zakochanym w koledze z równoległej klasy. Trzydziestoletni Patrick od dwóch lat wiedzie szczęśliwe, spokojne życie u boku Victora, nie wiedząc, że za jego całonocnymi zniknięciami nie kryje się praca, lecz druga osoba. Eric – dwudziestopięcioletni pracownik banku żyje na utrzymaniu bogatego, żonatego kochanka, w weekendy wpadając w ramiona przypadkowych mężczyzn. Zaś dwudziestosiedmioletni James, niegdyś autor poczytnych dramatów, zamyka się w czterech ścianach, po tragicznej śmierci partnera i załamany utratą przestaje poszukiwać motywu swojej kolejnej powieści.
  Pewnego dnia wszyscy ci mężczyźni otrzymują identyczne wiadomości, przysłane w identycznych, żółtych kopertach, pozbawionych adresu i imienia nadawcy."

  - gatunek: obyczajowe

  - oceniający: Wolna kolejka

  - ocena: Ocena standardowa

  ~Arco Iris

  OdpowiedzUsuń
 47. - http://tiglavve.blogspot.com/
  - Blog grupowy, więc opowiadania dotyczą głownie wydarzeń dwóch postaci, kierowanych przez dwóch autorów co drugi post. Fabuła i koncepcja polega głównie na tym, że zwykli ludzie zostają nagle przeniesieni z czasów współczesnych do fantastycznej rzeczywistości.
  - high fantasy połączone z rzeczywistością
  - Kvist
  - ocena niestandardowa

  OdpowiedzUsuń
 48. Dzień dobry.
  Legilimencja odeszła z załogi, jednak wciąż jestem zainteresowana oceną. Przejrzałam preferencje oceniających, jednak mam wątpliwości, bo nie wiem, czy którakolwiek z oceniających byłaby zainteresowana, bo preferencje niemal u każdego kiedyś się wykluczają. Istnieje więc możliwość, by oceniające zapoznały się z moim zgłoszeniem, blogiem i same wybrały lub zdecydowały, że żadnej nie odpowiada i zrezygnowały? Bo ja mam chyba związane ręce.
  Dla ułatwienia: groteska, dark fantasy, horror, zabawa kliszami itp.
  Swoją drogą, przepraszam, jeśli to nieodpowiednie miejsce do pisania takich rzeczy, ale nie znalazłam odpowiedniej zakładki.
  Pozdrawiam,
  Fenoloftaleina

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Napomknę także, że Condawiramurs oceniała poprzednią wersję, a Kvist jest czytelniczką, więc...

   Usuń
 49. adres bloga: http://mrok-weiry.blogspot.com/
  krótki opis: Opowieść nieszablonowa, przez co mam problem zakwalifikować ją do odpowiedniego gatunku ;) Trochę fantastyki, nieco akcji, momentami i romans. Ogólnie opowiada o odwiecznej walce światła i ciemności, jednakże odbywa się ona we współczesnym świecie, a bohaterami są pół-ludzie: potomkowie Światła i Mroku. Głównym narratorem jest Weira - wyobcowany Cień. Jej życie zmienia się diametralnie, kiedy wdaje się w krwawą potyczkę z przedstawicielem drugiej rasy...
  gatunek: fantastyka (szeroko rozumiana)
  Oceniająca: Maxine
  rodzaj oceny: niestandardowa
  inne: zależy mi głównie na ocenie treści jako takiej, sam tekst mam betowany przez pewnego młodego redaktora i nie mam pojęcia kiedy dotrze mi korekta pod względem poprawności ortograficznej czy interpunkcyjnej. Ale jeśli jest to konieczne można i za to mnie okrzyczeć ;)
  Pozdrawiam i mam nadzieję na pozytywne rozpatrzenie wniosku :D

  OdpowiedzUsuń
 50. adres bloga : http://zycie-laury-na-wozku.blog.pl/
  Opis: Niepełnosprawna Laura przeprowadza się do nowego miasta. Jak poradzi sobie z nowym środowiskiem, nieodwzajemnioną miłością i własnymi emocjami?
  Oceniająca : Wolna Kolejka
  rodzaj oceny : Niestandardowa
  Inne: Opowiadanie pisane stylem pamiętnikowym, ale jednak to opowiadanie

  OdpowiedzUsuń
 51. Hej tu macie nowy adres bloga :)
  https://zycie-kalekiej-dziewczynki.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki, zgłoszenie przyjęte. :)

   Usuń
 52. Tak, jak najbardziej jestem wciaz zainteresowana ocena mojego bloga pt. "Bialy Lotos" pod adresem dragon-story.blogspot.com
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 53. Witam, wciąż jesteśmy zainteresowane :)
  https://enjoy-your-life-and-never-give-up.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 54. Wciąż jestem zainteresowana ;)

  OdpowiedzUsuń